For english press here

 

Stručné povídání o POWERSHIFT Ignition cutter:

Vyvinuli jsme pro Vás zařízení, které snižuje prodlevu řazení s manuální převodovkou. Celá jednotka pracuje na principu tzv. "powershiftu", kdy při řazení nepouštíte nohu z plynu. Výsledkem je tak nulová ztráta výkonu a kroutícího momentu, díky tomu, že je škrtící klapka stále otevřena a navíc se lehce nakupí energie v setrvačníku. Powershift je velmi efektivní, ale má jednu podstatnou nevýhodu, kterou je nadměrné opotřebení spojkové lamely. Za zmínku nevýhody powershiftu stojí i nehezký zvuk, kdy se motor na krátký moment vytočí nad pozorovatelem očekávané spektrum otáček.

 

Ignition cutter nežádoucí opotřebení eliminuje tak, že automaticky vypne zapalovací proces, po dobu nezbytně nutnou, což znamená, že navíc nedochází k žádné nechtěné prodlevě a vše závisí jen na rychlosti Vaší levé nohy :). Nám se povedlo s manuální převodovkou zařadit za cca 0,3 - 0,4s, a to s okamžitou odezvou motoru. Toto je hranice možností klasické převodovky ačkoli se dá celý proces ještě lehce zrychlit použitím kratší dráhy spojkového pedálu, řadící páky apod. Tento výrobek je určen pro sportovní účely, tedy k užívání mimo veřejné komunikace.

 

Ignition cutter pozná, jestli chcete řadit rychle, nebo klasickým způsobem. Jednoduše dáte plyn na podlahu a řadíte rychle, nebo přeřazujete s ubráním plynu a k vypnutí zapalovací soustavy nedojde.

 

Ignition Cutter nezasahuje do řídící jednotky vozidlaDíky tomuto lze produkt použít na novější i starší typy vozidel a nehrozí žádné nechtěné problémy, které může způsobit např. neprofesionálně provedený chiptuning.

 

Certifikace a osvědčení:

POWERSHIFT Ignition cutter je vyráběn v souladu s ISO 9001/2008. Můžete tak počítat s maximální měrou spolehlivosti a kontroly kvality.

 

 

 

Ceník:

POWERSHIFT Ignition cutter - UNI One Coil 1 631Kč / 60,4€
POWERSHIFT Ignition cutter - UNI Double Coil 1 873Kč / 69,37€
POWERSHIFT Ignition cutter - Fiat One Coil 2 016Kč / 74,66€
POWERSHIFT Ignition cutter - Fiat Double Coil 2 522Kč / 93,4€
POWERSHIFT Ignition cutter - Fiat Seicento KIT 3 268Kč / 121€
   
   

* Ceny jsou uvedeny včetně DPH

* Ceny jsou uvedeny se startovací 30% slevou!

 

 

Doprava:

Možnost osobního převzetí v Kralupech nad Vltavou, na většině podniků amaterrallye.cz, a nebo poštou, dle přepravního ceníku. Dopravu poštou hradí kupující.

 

Technická data:

- Kabel k cívce               115cm

- Kabel k baterii            145cm

- Kabel ke spínačům       295cm

- Maximální proud          10A

- Možnost podřazovat s meziplynem

- Přidáním libovolného spínače do okruhu lze i při plně sešlápnutém plynu vyšlapávat spojku (používané především u vozidel s nižším kroutícím momentem)

 

 

Popis produktů:

 

POWERSHIFT Ignition cutter - UNI One Coil

Univerzální jednotka, kterou lze zapojit na každý benzínový motor, u kterého se stará o zapalování 1 cívka. Jednotka se napojuje přerušením a zapojením do obvodu před cívkou. Nutné zakoupit vlastní set spínačů, které budou vhodné k typu vozidla. Součástí balení je český instalační a uživatelský manuál.

 

Doporučujeme zakoupit universální set spínačů.

 

 

POWERSHIFT Ignition cutter - UNI Double Coil

Univerzální jednotka, kterou lze zapojit na každý benzínový motor, u kterého se starají o zapalování 2 cívky. Jednotka se napojuje přerušením a zapojením do obvodu před cívkou. Nutné zakoupit vlastní set spínačů, které budou vhodné k typu vozidla. Součástí balení je český instalační a uživatelský manuál.

 

Doporučujeme zakoupit universální set spínačů.

 

 

POWERSHIFT Ignition cutter - Fiat One Coil

Jednotka se napojuje pomocí konektoru. Toto využívá například Fiat 126 s bezkontaktním zapalováním (z Eleganta). Nutné zakoupit vlastní set spínačů, které budou vhodné k typu vozidla. Součástí balení je český instalační a uživatelský manuál.

 

Doporučujeme zakoupit universální set spínačů.

 

 

POWERSHIFT Ignition cutter - Fiat Double Coil

Jednotka se napojuje pomocí konektorů. Toto využívá například Fiat Cinquecento, Seicento, Punto a pod. Nutné zakoupit vlastní set spínačů, které budou vhodné ke konkrétnímu použití. Součástí balení je český instalační a uživatelský manuál.

 

Doporučujeme zakoupit universální set spínačů.

 

 

POWERSHIFT Ignition cutter - Fiat Seicento KIT

Jednotka se napojuje pomocí konektorů. KIT se vyznačuje tím, že se jedná o kompletní sadu včetně ověřených a testovaných spínačů. Součástí balení je český instalační a uživatelský manuál.

 

 

 

Chcete vědět více nebo výrobek ještě upravit?

Kontaktujte nás

Tel.: 734 518 102

Email: pmaryska@seznam.cz

 

Nebo použíjte formulář níže