Často kladené otázky

 

Proč zrovna FIAT?

        * Fiat má oproti jiným automobolkám několik výhod. Především je těchto malých Fiátků nespočetné množství a mají úžasnou kompatibilitu. Když začneš na jednom z uvedených vozítek, jako je 126tka, Cinquecento nebo Seicento, můžeš jezdit od třídy 1 a postupně se vypracovat ,až do třídy 4, která odpovídá vozům typu KITCAR. Nespornou výhodou je cena nových náhradních dílů a nepřeberné množství dílů bazarových.
 

Proč zvolit vás a nepostavit si auto sám?

        * My už se v těchto autech vyznáme. Víme kam se podívat, co bude fungovat a co ne. Máme potřebné vybavení. Máme zkušenosti z rally i běžného provozu. Další výhodou jsou naše kontakty, které sahají za hranice ČR, dokážeme tedy zajistit velké množství různých dílů, zlepšení a nastavení aut.

 

Na jakou částku mě vyjde stavba auta, pro třídu 1, pro AMAERRALLYE?

        * Záleží na individuálním výběru zákazníka. Auta, která dodáme v nejlevnějších verzích, se mohou pyšnit především svou funkčností jako celek. Například Fiat Cinguecento s drobnými úpravamy vyjde na cca 21.000,-Kč. V této verzi můžeš soupeře v první třídě pěkně potrápit. 
 

Kolik stojí roční provoz takového auta?

        * Provoz je velmi levný. Neplatíš si žádné povinné ručení ani jiné pojistky. Na provoz takového vozu Ti stačí zajistit parkování mimo veřejnou komunikaci. Jediné náklady jsou na údržbu auta a standardní výměny olejů/filtrů, tedy cca 2.000,-Kč/rok. Pokud nemáš možnost vlastního parkování, můžeme nabídnout stání od 400,-Kč/měsíc (stání máme pojištěné proti krádeži a vandalismu)
 

Kolik stojí účast na rally?

        * Účast, například na AMATERRALLYE, stojí v sezóně 2015/2016 přesně 2.200,- Kč. Palivo na jeden závod cca 200,-Kč, doprava vlastním autem cca 500,-Kč. Celkem Tě tedy vyjde jeden závodní víkend na krásných cca 2.900,- Kč. Nikde však není psáno, že musíš jezdit každý závod, kterých je ročně cca 8. Můžeš si tak vybrat mezi Milovicemi, Litoměřicemi, Sosnovou či Bělou pod Bezdězem.
 

Jaké podniky nám doporučíte?

        *AMATERRALLYE
        *126trophy
 

Máte jiný dotaz? Zeptejte se